Football 11 Men Open

GROUP A JGJPJEGFGCDIFPTS.
1China300151149
2SAPAL2109366
3COMUDE12037-43
4Curfimex030016-160
         
GROUP B JGJPJEGFGCDIFPTS.
1Bos201143117
2Terón2018357
3La cantera120612-63
4SRG Global030111-100
         
GROUP C JGJPJEGFGCDIFPTS.
1Silao300141139
2COMUDE 22107526
3Crossmotion12058-33
4Tracto Tren030113-120

7-Dec

12851

8:00

COMUDE

VS

SAPAL

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

VS

SAPAL

ELIMINATORIES

GROUP A

12851

7-Dec

12852

8:00

La cantera

VS

Terón

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

VS

Terón

ELIMINATORIES

GROUP B

12852

7-Dec

12853

9:30

Curfimex

VS

China

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

Curfimex

VS

China

ELIMINATORIES

GROUP A

12853

7-Dec

12854

9:30

SRG Global

VS

Bos

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

SRG Global

VS

Bos

ELIMINATORIES

GROUP B

12854

7-Dec

12855

11:00

COMUDE 2

VS

Tracto Tren

GROUPGROUP C

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

VS

Tracto Tren

ELIMINATORIES

GROUP C

12855

7-Dec

12856

11:00

Silao

VS

Crossmotion

GROUPGROUP C

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Silao

VS

Crossmotion

ELIMINATORIES

GROUP C

12856

7-Dec

12857

12:30

COMUDE

VS

China

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

12:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

VS

China

ELIMINATORIES

GROUP A

12857

7-Dec

12858

12:30

La cantera

VS

Bos

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

12:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

VS

Bos

ELIMINATORIES

GROUP B

12858

7-Dec

12859

14:00

SAPAL

VS

Curfimex

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

14:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

SAPAL

VS

Curfimex

ELIMINATORIES

GROUP A

12859

7-Dec

12860

14:00

Terón

VS

SRG Global

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

14:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Terón

VS

SRG Global

ELIMINATORIES

GROUP B

12860

7-Dec

12861

15:30

COMUDE 2

VS

Crossmotion

GROUPGROUP C

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

7-Dec

15:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

VS

Crossmotion

ELIMINATORIES

GROUP C

12861

7-Dec

12862

15:30

Tracto Tren

VS

Silao

GROUPGROUP C

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

7-Dec

15:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Tracto Tren

VS

Silao

ELIMINATORIES

GROUP C

12862

8-Dec

12863

8:00

COMUDE

VS

Curfimex

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

8-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

VS

Curfimex

ELIMINATORIES

GROUP A

12863

8-Dec

12864

8:00

La cantera

VS

SRG Global

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

8-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

VS

SRG Global

ELIMINATORIES

GROUP B

12864

8-Dec

12865

9:30

China

VS

SAPAL

GROUPGROUP A

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

8-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

China

VS

SAPAL

ELIMINATORIES

GROUP A

12865

8-Dec

12866

9:30

Bos

VS

Terón

GROUPGROUP B

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

8-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Bos

VS

Terón

ELIMINATORIES

GROUP B

12866

8-Dec

12867

11:00

COMUDE 2

VS

Silao

GROUPGROUP C

FIELD PRACTICES

ELIMINATORIES

8-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

VS

Silao

ELIMINATORIES

GROUP C

12867

8-Dec

12868

11:00

Crossmotion

VS

Tracto Tren

GROUPGROUP C

FIELD NACHO GONZALEZ

ELIMINATORIES

8-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Crossmotion

VS

Tracto Tren

ELIMINATORIES

GROUP C

12868

8-Dec

12869

15:00

China

VS

Terón

GROUP-

FIELD PRACTICES

SEMIFINAL

8-Dec

15:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

China

VS

Terón

SEMIFINAL

-

12869

8-Dec

12870

15:00

Silao

VS

Bos

GROUP-

FIELD NACHO GONZALEZ

SEMIFINAL

8-Dec

15:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Silao

VS

Bos

SEMIFINAL

-

12870

9-Dec

12871

9:00

Terón

VS

Silao

GROUP-

FIELD 1-2

3TH & 4TH PLACE

9-Dec

9:00

MACRO CENTRO LEÓN 1

Field 1-2

Terón

VS

Silao

3TH & 4TH PLACE

-

12871

9-Dec

12872

11:00

China

VS

Bos

GROUP-

FIELD 1-2

FINAL

9-Dec

11:00

MACRO CENTRO LEÓN 1

Field 1-2

China

VS

Bos

FINAL

-

12872

7-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

0

VS

3

SAPAL

ELIMINATORIES

GROUP A

12851

7-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

1

VS

2

Terón

ELIMINATORIES

GROUP B

12852

7-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

Curfimex

0

VS

8

China

ELIMINATORIES

GROUP A

12853

7-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

SRG Global

0

VS

3

Bos

ELIMINATORIES

GROUP B

12854

7-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

5

VS

1

Tracto Tren

ELIMINATORIES

GROUP C

12855

7-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Silao

6

VS

1

Crossmotion

ELIMINATORIES

GROUP C

12856

7-Dec

12:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

0

VS

4

China

ELIMINATORIES

GROUP A

12857

7-Dec

12:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

2

VS

10

Bos

ELIMINATORIES

GROUP B

12858

7-Dec

14:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

SAPAL

5

VS

0

Curfimex

ELIMINATORIES

GROUP A

12859

7-Dec

14:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Terón

5

VS

1

SRG Global

ELIMINATORIES

GROUP B

12860

7-Dec

15:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

2

VS

1

Crossmotion

ELIMINATORIES

GROUP C

12861

7-Dec

15:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Tracto Tren

0

VS

5

Silao

ELIMINATORIES

GROUP C

12862

8-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE

3

VS

0

Curfimex

ELIMINATORIES

GROUP A

12863

8-Dec

8:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

La cantera

3

VS

0

SRG Global

ELIMINATORIES

GROUP B

12864

8-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

China

3

VS

1

SAPAL

ELIMINATORIES

GROUP A

12865

8-Dec

9:30

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Bos

1

VS

1

Terón

ELIMINATORIES

GROUP B

12866

8-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

COMUDE 2

0

VS

3

Silao

ELIMINATORIES

GROUP C

12867

8-Dec

11:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Crossmotion

3

VS

0

Tracto Tren

ELIMINATORIES

GROUP C

12868

8-Dec

15:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field PRACTICES

China

3

VS

2

Terón

SEMIFINAL

-

12869

8-Dec

15:00

UNIDAD DEPORTIVA ENRIQUE FERNANDEZ

Field NACHO GONZALEZ

Silao

2

VS

5

Bos

SEMIFINAL

-

12870

9-Dec

9:00

MACRO CENTRO LEÓN 1

Field 1-2

Terón

3

VS

0

Silao

3TH & 4TH PLACE

-

12871

9-Dec

11:00

MACRO CENTRO LEÓN 1

Field 1-2

China

3 (4)

VS

3 (3)

Bos

FINAL

-

12872

more sport disciplines

en_US